دریاچه داده نئور

دریاچه داده نئور

نئور؛ زیرساخت مدیریت کلان‌داده

استفاده از داده نیاز به زیرساخت‌های مناسب برای جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و مدیریت دارد. این زیرساخت کلان داده در اصطلاح دریاچه داده نامیده می‌شود. هر سازمان بسته به تنوع و حجم داده‌های مورد استفاده‌اش نیاز به زیرساختی دارد که مخصوص به خودش طراحی شده باشد. نئور خدمات طراحی، اجرا و راه‌اندازی دریاچه داده در سحاب است. ما در سحاب ده‌ها پروژه موفق دریاچه داده در مقیاس‌های بزرگ انجام داده‌ایم. با تکیه بر این تجربه می‌توانیم کاری حرفه‌ای و در کلاس جهانی انجام دهیم. راه‌حل ما یک راه‌حل معمولی نیست؛ راه‌حلی خلاقانه است که سازمان شما را متحول می‌کند.

درخواست دمو

چرا دریاچه داده نئور؟

نیروی انسانی متخصص

نیروی انسانی متخصص

تیم نئور را ۱۰۰ متخصص جوان، دانش‌آموخته برترین دانشگاه‌های ایران و جهان تشکیل می‌دهند.

این تیم متخصص توانایی طراحی و ارائه راهکار مناسب برای همه نیازهای داده‌ای سازمان‌ها را دارند.

خدمات حرفه ای در کلاس جهانی

خدمات حرفه‌ای در کلاس جهانی

ما با تسلط بر آخرین فناوری‌ها و دانش روز دنیا و در لبه فناوری به مشتریانمان خدمات می‌دهیم.

خدمات گروه نئور در زیرساخت داده‌ در سطح برترین شرکت‌های دنیاست.

تجربه پروژه‌های بزرگ مقیاس

تجربه پروژه‌های بزرگ‌مقیاس

تیم نئور چندین پروژه بزرگ‌مقیاس را انجام داده است. 

انجام پروژه‌های بزرگ تجربه کافی برای طراحی و اجرای طرح‌ها در مقیاس‌های مورد نیاز سازمان‌ها را در اختیار ما قرار می‌دهد.

مشاوره برای یافتن بهبود راهکارها

مشاوره برای یافتن بهترین راهکار

در نئور ما زیرساخت داده را با توجه به نیازهای سازمان شما طراحی می‌کنیم. متخصصان برجسته علوم داده در نئور به شما کمک می‌کنند تا مناسبترین راهکار را برای سازمانتان انتخاب کنید.

خدمات دریاچه داده نئور

جمع‌آوری کلان‌داده

جمع آوری کلان داده

مدیریت حجم بالای داده‌های ورودی یکی از خدمات اصلی زیرساخت کلان‌داده سحاب است. در نئور این زیرساخت بر اساس نوع و حجم داده‌های ورودی و شیوه بهره‌برداری مدنظر مشتری طراحی می‌شود.

ذخیره‌سازی کلان‌داده

ذخیره سازی کلان داده

طراحی و راه‌اندازی قابلیت‌های لازم برای ذخیره حجم‌های بزرگ از داده بر اساس نیاز مشتری از خدمات زیرساخت کلان‌داده در سحاب است. در نئور متناسب با نیاز مشتریان، زیرساخت‌های لازم برای ذخیره و بازیابی اطلاعات، طراحی می‌شود.

استخراج گزارش از کلان‌داده

استخراج گزارش از کلان داده

اطلاعات جمع‌آوری و ذخیره‌سازی شده باید در عمل مورد استفاده سازمان‌ها قرار گیرند. برای این کار لازم است این داده‌ها خلاصه‌سازی شوند و متناسب با نیاز مشتری از آن‌ها گزارش تهیه شود. در نئور زیرساخت‌های لازم برای این کار طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.

نصب، راه‌اندازی و نگهداری

نصب، راه اندازی و نگهداری

نصب، راه‌اندازی و نگهداری از زیرساخت‌های کلان داده کاری تخصصی است. این کار معمولا برای مشتریان آسان نیست. ما در سحاب کلیه خدمات تامین، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و جذب و آموزش نیروی انسانی مورد نیاز زیرساخت‌های کلان‌داده را ارائه می‌کنیم.

دریاچه داده نئور به درد کدام صنایع می خورد؟

خدمات مالی

بانک‌ها و موسسات مالی اطلاعات بسیار ارزشمندی در اختیار دارند. زیرساخت‌ مناسب کلان‌داده به صنعت خدمات مالی فرصت رشد در ابعاد مختلف کسب‌وکار را می‌دهد. استفاده از کلان داده در این صنایع می‌تواند از طریق شناخت دقیق‌تر از مشتریان به بهبود عملکرد کسب‌وکار و فعالیت‌های بازاریابی سازمان منجر شود. با استفاده از تحلیل داده در موسسات مالی می‌توان با پیش‌بینی‌های مالی، افزایش کیفیت خدمات و جلوگیری از تقلب و پولشویی، سامانه بانکداری را متحول کرد. با استفاده از کلان‌داده می‌توان عملکرد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات را ارتقا داد و یا متحول کرد؛ به شکلی که به سوی زیرساخت‌هایی قوی‌تر، پایدارتر و به‌صرفه‌تر بروند. بینش استخراج شده از داده به موسسات خدمات مالی کمک می‌کند فرصت‌های جدید بازار و نیازهای مشتریان را بهتر بشناسند و از این طریق جریان‌های درآمدی جدید خلق کنند.

خدمات مالی دریاچه داده نئور

پزشکی و سلامت

استفاده از کلان‌داده می‌تواند وضعیت سلامت و بهداشت عمومی را بهبود بخشد و صنعت پزشکی و سلامت را متحول کند. منابع بسیار زیادی برای به دست آوردن داده‌های مربوط به سلامتی وجود دارد؛ از جستجوهای بهداشتی کاربران در اینترنت گرفته تا ابزارهای پوشیدنی و داده‌های تحقیقات پزشکی. با استفاده از کلان‌داده می‌توان در تشخیص بیماری‌ها از طریق تحلیل نشانه‌های بیماری و درمان‌های پیش‌گیرانه از طریق شناخت ویژگی‌های ژنتیکی و سبک زندگی افراد تحولی بزرگ ایجاد کرد. کلان‌داده‌ها می‌تواند در زمینه پزشکی دقیق و طراحی درمان‌های مخصوص به افراد کمک کند. همچنین کلان‌داده در تحقیقات پزشکی و دارویی، کاهش هزینه‌های درمانی و کنترل بیماری‌های همه‌گیر نیز مورد استفاده است.

پزشکی و سلامت دریاچه داده نئور

خدمات دهندگان ارتباطات

استفاده از کلان‌داده در حوزه ارتباطات و تلکام می‌تواند کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتریان را افزایش دهد و جریان‌های درآمدی جدید برای این کسب‌وکارها ایجاد کند. داده‌های این حوزه معمولا از منابع داده‌های شبکه، تماس‌های مشتریان، پایش عملکرد و پایش خطاها به دست می‌آید. با در اختیار داشتن زیرساخت‌های جمع‌آوری، نگه‌داری و تحلیل کلان‌داده در صنعت تلکام می‌توان رضایت مشتریان را با اختصاصی‌سازی خدمات افزایش داد. با طراحی شبکه‌های هوشمند از طریق پایش و پیش‌بینی ترافیک می‌توان کیفیت خدمات را افزایش داد و از خطاهای احتمالی جلوگیری کرد. همچنین با استفاده کلان‌داده می‌ةوان جلوی تقلب و سوءاستفاده از شبکه‌های مخابراتی را نیز گرفت.

خدمات دهندگان ارتباطات دریاچه داده نئور

تقاضای دمو

به زیرساخت کلان داده احتیاج دارید؟ با ما تماس بگیرید

فرم دمو

درخواست دمو دریاچه داده نئور