با راهکارهای سحاب
داده محوری را تجربه کنید

راهکارها

سکان

سکان یک پلتفرم تحلیل داده مشتریان برای بازاریابی داده‌محور است. این پلتفرم با استفاده از علوم داده، به مدیران کسب‌وکارها کمک می‌کند تا مشتریان خود را دسته‌بندی و رفتار آن‌ها را تحلیل کنند. سکان به شما کمک می‌کند روی مشتریان ارزشمندتان سرمایه‌گذاری کنید؛ آگاهانه و استراتژیک به سراغ آن‌ها بروید و از داده‌های مشتریانتان ارزش بیافرینید.

استفاده از سکان چه مزایایی برای کسب‌وکارها دارد؟

تحلیل داده‌های مشتریان به مدیران کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که تصمیماتی هوشمندانه‌تر بگیرند. این تصمیم‌ها در کنار شهودی تعلیم یافته و شناخت مشتریان به تحول و ارزش‌آفرینی در کسب‌وکار منجر می‌شود.

افزایش فروش

افزایش حاشیه سود

بهره‌وری بازاریابی

افزایش وفاداری مشتریان

گروه مشاوران سحاب

ما در گروه مشاوران سحاب به سازمان‌ها کمک می‌کنیم سازمان‌ها به سمت داده‌محوری حرکت کنند. گروه مشاوران سحاب، ترکیبی از مشاوران برجسته مدیریت و تحول سازمانی، متخصصان علوم داده و کارشناسان آشنا به صنایع هدف است. این ترکیب متخصصان شناخت عمیقی از ابعاد مسائل سازمان‌ها و توان تدوین راه‌حل‌های داده‌محور برای این مسائل را فراهم می‌کند.

مشاوره راهبری سازمان به سوی داده‌محوری

مشاوره جمع‌آوری داده

مشاوره تحلیل گزارش‌ها و داشبوردها

مشاوره تحلیل بازار و مشتری

مشاوره تحلیل و به کا‌رگیری داده‌ها ‍

مشاوره توسعه آزمایشگاه ارزش‌آفرینی از داده و نوآوری مبتنی بر داده

دریاچه داده نئور

استفاده از داده‌ها سازمان‌ها را متحول می‌کند. استفاده از داده نیاز به زیرساخت‌های مناسب برای جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و مدیریت دارد. این زیرساخت کلان داده در اصطلاح دریاچه داده نامیده می‌شود. هر سازمان بسته به تنوع و حجم داده‌های مورد استفاده‌اش نیاز به زیرساختی دارد که مخصوص به خودش طراحی شده باشد. نئور خدمات طراحی، اجرا و راه‌اندازی دریاچه داده در سحاب است.

1

جمع‌آوری کلان داده

مدیریت حجم بالای داده‌های ورودی یکی از خدمات اصلی زیرساخت کلان‌داده سحاب است. در نئور این زیرساخت بر اساس نوع و حجم داده‌های ورودی و شیوه بهره‌برداری مدنظر مشتری طراحی می‌شود.

2

ذخیره‌سازی کلان داده

طراحی و راه‌اندازی قابلیت‌های لازم برای ذخیره حجم‌های بزرگ از داده بر اساس نیاز مشتری از خدمات زیرساخت کلان‌داده در سحاب است.
در نئور متناسب با نیاز مشتریان، زیرساخت‌های لازم برای ذخیره و بازیابی اطلاعات، طراحی می‌شود.

3

استخراج گزارش از کلان‌داده

اطلاعات جمع‌آوری و ذخیره‌سازی شده باید در عمل مورد استفاده سازمان‌ها قرار گیرند. برای این کار لازم است این داده‌ها خلاصه‌سازی شوند و متناسب با نیاز مشتری از آن‌ها گزارش تهیه شود. در نئور زیرساخت‌های لازم برای این کار طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.

4

نصب، راه‌اندازی، نگهداری و مانیتورینگ زیرساخت

نصب، راه‌اندازی و نگهداری از زیرساخت‌های کلان داده کاری تخصصی است. این کار معمولا برای مشتریان آسان نیست. ما در سحاب کلیه خدمات تامین، نصب، راه‌اندازی و نگهداری از زیرساخت‌های کلان‌داده را ارائه می‌کنیم. همچنین به سازمان‌ها کمک می‌کنیم فرایندها و نیروی انسانی لازم برای این کار را آماده کنند.

راهکارهای اختصاصی

ما می‌توانیم برای نیازهای داده‌محور سازمان‌ها راهکارهای اختصاصی ارائه دهیم. نوع سازمان، نوع مساله و ابعاد آن فرقی نمی‌کند، تیم سحاب با تکیه بر تخصص و تجربه خود در حوزه‌های مختلف مرتبط با داده راهکار مناسب را طراحی و اجرا می‌کند. ما در گفتگو با مشتریان مساله را شناسایی وکشف و در نهایت آن را حل می‌کنیم.