راهکارها

مدیریت کلان‌داده

مدیریت کلان‌داده

استفاده از داده نیاز به زیرساخت‌های مناسب برای جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و تحلیل دارد. این زیرساخت کلان داده در اصطلاح دریاچه داده نامیده می‌شود. هر سازمان بسته به تنوع و حجم داده‌های مورد استفاده‌اش نیاز به زیرساختی دارد که مخصوص به خودش طراحی شده باشد. نئور خدمات طراحی، اجرا و راه‌اندازی دریاچه داده در سحاب است.

اطلاعات بیشتر
سامانه توصیه گر

سامانه توصیه گر

سامانه توصیه‌گر حجم زیادی از داده‌ها و اطلاعات مربوط به رفتار کاربران را جمع‌آوری می‌کند و این اطلاعات را بر اساس شاخصه‌هایی نظیر علایق، محتوای مورد پسند و محتوا غیرجذاب از نظر کاربر و همچنین سایر شاخصه‌های دیگر فیلتر می‌کند. هدف این سامانه ایجاد یک بین تطابق میان کاربر و آیتم (محصول) است، تا در نهایت بهترین آیتم را به کاربر توصیه کند.

اطلاعات بیشتر
پلتفرم داده‌های مشتری

پلتفرم داده‌های مشتری

پلتفرم داده‌های مشتری (CDP) نرم افزاری است که یک پایگاه داده مشتری واحد، جامع و یکپارچه را فراهم می کند، که برای دیگر سیستم‌ها قابل دسترسی است. این داده‌ها از منابع متعددی گرد آوری، پردازش و ادغام می شوند تا یک پروفایل واحد از مشتری ایجاد کنند.

اطلاعات بیشتر
سامانه پیش‌بینی فروش

سامانه پیش‌بینی فروش

مهم‌ترین کاری که سامانه پیش‌بینی فروش انجام می‌دهد، ایجاد یک بینش و دانش نسبت به اتفاقاتی است که حول کسب‌وکار رخ می‌دهد. مدیران سازمان‌ها با استفاده از این بینش می‌توانند تصمیمات کلیدی نظیر؛ نحوه تخصیص سرمایه، مدیریت کارکنان، مدیریت جریان نقدی و … را با هوشمندی بیشتری اتخاذ کنند.

اطلاعات بیشتر
نرم‌افزار شناسایی تقلب و جلوگیری از پولشویی

نرم‌افزار شناسایی تقلب و جلوگیری از پولشویی

نرم‌افزارهای مبارزه با پولشویی با مدل‌سازی الگوهای رفتاری کارکنان و مشتریان بانک و شناسایی انحراف آن‌ها از قوانین و مقررات رگولاتور و آیین‌نامه‌های داخلی یک سپر قابل اطمینان در مقابل الگوهای پیچیده رفتاری و تخلفات سازمان‌یافته است. به

اطلاعات بیشتر