فصل اول دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل اول

در اولین فصل از دوشنبه‌های دیتایی با ۸ نفر از متخصصین علوم داده و هوش مصنوعی گفتگو کرده‌ایم. همه قسمت‌ها را می‌توانید علاوه بر شنوتو و اپ‌های پادگیر از طریق همین صفحه نیز بشنوید.

بازگشت به صفحه پادکست‌ها

هیرمند لشکری در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 8: داده‌محور کردن سازمان‌ها از آمریکا تا ایران

در این قسمت میزبان هیرمند لشکری هستیم. آقای لشکری تجربه مدیریت بازاریابی الوپیک، مدیریت پروژه‌ی داده در دیجیکالا و مدیریت بازاریابی پلتفرم سکان را دارند.

محمدرضا بابایی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 7: اینترنت اشیاء و علوم داده

مهمان این قسمت از پادکست، آقای محمدرضا بابایی متخصص علم داده در شرکت AEG هستند. در این قسمت در مورد اینترنت اشیا و علوم داده صحبت خواهیم کرد.

هدی گرامی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 6: مدیریت محصول‌های داده‌محور

در این قسمت میزبان خانم هدی گرامی مدیر محصول بخش فناوری های عملیاتی و روباتیک شرکت آمازون هستیم و در مورد مدیریت محصول‌های داده‌محور گفتگو خواهیم کرد.

واهاگن سرکیسیان در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 5: استفاده از آنالیز داده در کسب‌وکارهای داخل و خارج از ایران

در این قسمت که میزبان آقای واهاگن سرکسیان هستیم. آقای سرکسیان مدیر مارکتینگ شرکت krisp هستند و با شرکت های معتبری همچون forbs همکاری می کنند. در این پادکست کاوه یزدی فرد درباره استفاده از «آنالیز داده در کسب و کارهای داخل و خارج از ایران» با آقای سرکیسیان گفتگو خواهد کرد.

تری سینگ در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 4: نجات کسب‌وکارها با هوش مصنوعی، در عصر تکنولوژی

مهمان این قسمت، آقای تری سینگ، پژوهشگر هوش مصنوعی و علوم داده از هلند هستند. ایشان بنیانگذار چندین شرکت در حوزه هوش مصنوعی هستند. موضوع این برنامه «نجات کسب و کارها با هوش مصنوعی در عصر تکنولوژی» است.

امین وطانی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 3: خرده فروشی های آنلاین و داده های مشتریان

در این قسمت میزبان آقای امین وطانی راهبر محصول در Walmart Labs هستیم. والمارت لبز درواقع بازوی فناوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت است. موضوع گفتگوی این قسمت «خرده فروشی های آنلاین و داده های مشتریان» است که برای علاقه‌مندان به حوزه خرده فروش و علم داده می تواند جذاب باشد.

سید مهدی خلیق رضوی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 2: علوم داده و هوش مصنوعی

در این قسمت میزبان آقای سید مهدی خلیق رضوی هستیم که دوره پسادکتری در حوزه هوش مصنوعی را در دانشگاه MIT گذراندند. در این برنامه با ایشان درباره «علوم داده و هوش مصنوعی» گفتگو کردیم.

امیرعباس دربانی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 – قسمت 1: علم داده و آینده کسب و کارها

در اولین قسمت، شنونده‌ی گفتگوی آقای کاوه یزدی فرد مدیر نوآوری شرکت سحاب به عنوان میزبان گفتگو با آقای امیر عباس دربانی متخصص علوم داده از تورنتوی کانادا خواهید بود.