منگو

به شیرینی حل مساله

منگو تجربه حل کردن مسائل داده‌محور واقعی است. ما در سحاب می‌خواهیم مسائل و چالش‌های داده‌محوری که در پروژه‌های مختلف با آن‌ها مواجه می‌شویم را به کمک تیم‌های جوان و بااستعداد حل کنیم. منگو یک پلتفرم خلاق و نوآور برای برون‌سپاری پروژه‌های تحلیل داده است. این پلتفرم قرار است شبکه‌ای از کاراترین تیم‌های ایرانی برای حل پیچیده‌ترین مسائل حوزه تحلیل داده بسازد؛ شبکه‌ای که در نهایت به برافراشتن پرچم علم داده ایران در جهان کمک می‌کند.

ثبت درخواست

منگو چطور کار می‌کند؟

خیلی ساده! منگو با روش برون‌سپاری و نوآوری باز فعالیت می‌کند. به این معنی که مسائل مرتبط با علم داده که به سحاب ارجاع می‌شود یا سحاب آن‌ها را شناسایی می‌کند با اعضای جامعه منگو به اشتراک گذاشته می‌شود. بعد از آن اعضا باید روش و راهکار خود برای حل مسئله را پیشنهاد دهند. بهترین و کاربردی‌ترین پیشنهادها انتخاب شده و در بستر یک پروژه بزرگ‌تر به کار گرفته می‌شود. چرخه عمر این راهکارها اینجا تمام نمی‌شود. این ایده‌ها می‌توانند بعدها، هم توسط تیم سحاب و هم توسط اعضای جامعه برای توسعه پروژه‌های دیگر و یا حل مسائل داده‌محور به کار روند. سحاب با اهدای جایزه، پرداخت دستمزد و ایجاد کسب و کارهای مشترک از تیم‌های مشارکت‌کننده قدردانی می‌کند.

چرا باید در منگو مشارکت کنم؟

دریافت پروژه بدون نیاز به هزینه بازاریابی

در منگو بازاریابی پروژه توسط سحاب انجام می‌شود و تیم‌ها نیازی به پیداکردن مشتری و عقد قراردادهای بزرگ ندارند.

همکاری با شبکه‌ای از بهترین متخصصان حوزه تحلیل داده

در منگو بخش بزرگی از متخصصان حوزه داده ایران در کنار ۲۵۰ متخصص حوزه داده در سحاب با هم در یافتن راه‌حل همکاری می‌کنند.

مشارکت در پروژه‌های بزرگ تحلیل داده

پروژه‌های منگو بخشی از پروژه‌های بزرگ تحول داده‌محور در سازمان‌های بزرگ هستند. همکاری با جامعه منگو این فرصت را در اختیار گروه‌های جدید و نوپا قرار می‌دهد که در یک پروژه بزرگ واقعی مشارکت کنند.

چه کسانی می‌توانند عضو جامعه منگو باشند؟

شرکت‌های کوچک و متوسط حوزه تحلیل داده

شرکت‌های کوچک و متوسط حوزه تحلیل داده

تیم‌ها و استارتاپ‌های دارای همکاران متخصص در تحلیل داده

تیم‌ها و استارتاپ‌های دارای همکاران متخصص در تحلیل داده

اساتید دانشگاه و تیم‌های متخصص دانشجویی

اساتید دانشگاه و تیم‌های متخصص دانشجویی

متخصصان فریلنسر حوزه تحلیل داده

متخصصان فریلنسر حوزه تحلیل داده

چطور باید به منگو بپیوندم؟

پیوستن به منگو آسان است. کافی است فرم زیر را تکمیل کنید و از خود و یا تیمتان یک رزومه برای ما ارسال کنید. همکاران ما در سحاب به‌زودی با شما تماس می‌گیرند.

حداکثر اندازه فایل: 4 MB.