فصل اول دوشنبه‌های دیتایی سحاب

در این فصل با 8 نفر از متخصصین علوم داده و هوش مصنوعی گفتگو کرده‌ایم. فصل اول پادکست دوشنبه‌های دیتایی سحاب شامل 8 قسمت است که در زیر می‌توانید آن‌ها را بشنوید.

قسمت اول پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 1: علم داده و آینده کسب و کارها

در اولین قسمت، شنونده‌ی گفتگوی آقای کاوه یزدی فرد مدیر نوآوری شرکت سحاب به عنوان میزبان گفتگو با آقای امیر عباس دربانی متخصص علوم داده از تورنتوی کانادا خواهید بود.

قسمت دوم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 2: علوم داده و هوش مصنوعی

در این قسمت میزبان آقای سید مهدی خلیق رضوی هستیم که دوره پسادکتری در حوزه هوش مصنوعی را در دانشگاه MIT گذراندند. در این برنامه با ایشان درباره «علوم داده و هوش مصنوعی» گفتگو کردیم.

قسمت سوم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 3: خرده فروشی های آنلاین و داده های مشتریان

در این قسمت میزبان آقای امین وطانی راهبر محصول در Walmart Labs هستیم. والمارت لبز درواقع بازوی فناوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت است. موضوع گفتگوی این قسمت «خرده فروشی های آنلاین و داده های مشتریان» است که برای علاقه‌مندان به حوزه خرده فروش و علم داده می تواند جذاب باشد.

قسمت چهارم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 4: نجات کسب‌وکارها با هوش مصنوعی، در عصر تکنولوژی

مهمان این قسمت، آقای تری سینگ، پژوهشگر هوش مصنوعی و علوم داده از هلند هستند. ایشان بنیانگذار چندین شرکت در حوزه هوش مصنوعی هستند. موضوع این برنامه «نجات کسب و کارها با هوش مصنوعی در عصر تکنولوژی» است.

قسمت پنجم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 5: استفاده از آنالیز داده در کسب‌وکارهای داخل و خارج از ایران

در این قسمت که میزبان آقای واهاگن سرکسیان هستیم. آقای سرکسیان مدیر مارکتینگ شرکت krisp هستند و با شرکت های معتبری همچون forbs همکاری می کنند. در این پادکست کاوه یزدی فرد درباره استفاده از «آنالیز داده در کسب و کارهای داخل و خارج از ایران» با آقای سرکیسیان گفتگو خواهد کرد.

قسمت ششم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 6: مدیریت محصول‌های داده‌محور

در این قسمت میزبان خانم هدی گرامی مدیر محصول بخش فناوری های عملیاتی و روباتیک شرکت آمازون هستیم و در مورد مدیریت محصول‌های داده‌محور گفتگو خواهیم کرد.

قسمت هفتم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 7: اینترنت اشیاء و علوم داده

مهمان این قسمت از پادکست، آقای محمدرضا بابایی متخصص علم داده در شرکت AEG هستند. در این قسمت در مورد اینترنت اشیا و علوم داده صحبت خواهیم کرد.

قسمت هشتم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 1 - قسمت 8: داده‌محور کردن سازمان‌ها از آمریکا تا ایران

در این قسمت میزبان هیرمند لشکری هستیم. آقای لشکری تجربه مدیریت بازاریابی الوپیک، مدیریت پروژه‌ی داده در دیجیکالا و مدیریت بازاریابی پلتفرم سکان را دارند.