فصل دوم دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل دوم

فصل دوم پادکست دوشنبه‌های دیتایی به طور مشخص به کاربرد علوم داده در صنایع مختلف می‌پردازد. در این فصل هم میزبان متخصصین و دانشمندان علوم داده از بهترین دانشگاه‌ها و شرکت‌های دنیا بوده‌ایم.

بازگشت به صفحه پادکست‌ها

علی هنری در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 9: علوم داده برای جامعه

با آخرین قسمت از پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب در فصل دوم خدمت شما هستیم. در این قسمت میزبان آقای علی هنری، محقق علوم اجتماعی و متخصص علوم داده هستیم و در مورد نقش علوم داده برای جامعه صحبت می کنیم.

علی مهدویان در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 8: مسیرهای یادگیری علوم داده در ایران

یکی از سوالات رایجی که همیشه پرسیده می‌شود این است که چگونه یادگیری علوم داده را شروع کنیم. در این قسمت میزبان آقای علی مهدویان، متخصص علوم داده در سحاب هستیم و سعی می‌کنیم به این سوال پاسخ دهیم.

پارسا شمس در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 7: اصول راهبری در علوم داده

در این قسمت تمرکز بیشتری بر علوم داده در صنعت خرده فروشی خواهیم داشت. مهمان این قسمت آقای پارسا شمس، راهبر علوم داده در آمازون مهمان دوشنبه‌های دیتایی سحاب هستند و به موضوع “اصول راهبری در علوم داده” خواهیم پرداخت.

ساسان براک در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 6: علوم داده در تحلیل و پیش بینی کسب و کار

در این گفتگو با آقای ساسان براک به موضوع “علوم داده در تحلیل و پیش بینی کسب و کار” پرداختیم.

مهشید یاسائی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 5: طراحی و توسعه محصول/خدمت در حوزه سلامت

در این قسمت خانم مهشید یاسائی مهمان دوشنبه‌های دیتایی سحاب هستند و درباره‌ی طراحی و توسعه محصول در حوزه سلامت گفتگو خواهیم کرد.

طاها مُکفی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 4: هوش مصنوعی در سلامت: فرصت ها و روندها

در قسمت چهارم از فصل دوم پادکست دوشنبه های دیتایی سحاب به موضوع “هوش مصنوعی در سلامت: فرصت‌ها و روندها” می پردازیم. مهمان این برنامه آقای طاها مُکفی، راهبر علوم داده در CVS Health هستند.

سپهر پیری در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 3: راه حل های علوم داده در صنعت حمل و نقل و خودرو

همان‌طور که در قسمت قبل گفتیم، در این قسمت با آقای سپهر پیری، متخصص علوم داده با موضوع “راه حل های علوم داده در صنعت حمل و نقل خودرو” صحبت می کنیم.

اَرسیا تَکه در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 2: علوم داده، سلامت و تغذیه

در قسمت قبل راجع به نقش داده در تیم‌های محصول صحبت کردیم. در این قسمت میزبان آقای اَرسیا تَکه هستیم. آقای تَکه، هم بنیان گذار و مدیر بخش علوم داده و هوش مصنوعی در Mynomx هستند. موضوع این گفتگو “علوم داده، سلامت و تغذیه” است.

سیامک خرمی در دوشنبه های دیتایی سحاب

فصل 2 – قسمت 1: تیم های محصول و تحول به کمک علوم داده

در قسمت اول از فصل دوم دوشنبه های دیتایی سحاب کاوه یزدی فرد، مدیر نوآوری سحاب به عنوان میزبان با آقای سیامک خرمی، راهبر مدیران محصول در مجموعه مالی ATB گفت و گو کرده است. موضوع این گفت و گو “تیم‌های محصول و تحول به کمک علوم داده” است. با هم شنونده این قسمت خواهیم بود.