برگزاری وبینار یادگیری ماشین و هوش‌مصنوعی برای مدیران

برگزاری وبینار یادگیری ماشین و هوش‌مصنوعی برای مدیران

در ادامه روند برگزاری مجموعه رویدادهای رهبری داده محور  (Data Driven Leadership)، سومین وبینار آموزشی با محوریت “یادگیری ماشین و هوش‌مصنوعی برای مدیران” توسط گروه مشاوران سحاب برنامه ریزی و اجرا شد. ​یادگیری ماشین (machine learning)  و هوش مصنوعی (artificial intelligence)  امروزه به عنوان ابزارهای نوین در اختیار مدیران ​ قرار گرفتند تا آنها بتوانند تصمیماتی هوشمندانه و مبتنی بر  داده داشته باشند.

در این وبینار که در تاریخ 2 تیر ماه ۱۴۰۰ و به صورت آنلاین برگزار شد، غالباً افراد غیر فنی و مدیران کسب‌وکارهای ایرانی حضور داشتند و علی مهدویان، متخصص علم داده و هوش مصنوعی به عنوان مدرس در این وبینار به آموزش پرداخت.

شرکت‌کنندگان در این وبینار با یادگیری ماشین و اینکه چه نوع مسائلی را می‌توان به خوبی با آن حل کرد، آشنا شدند. اینکه سازمان چگونه باید برای استفاده از آن آماده شود و معیارهای موفقیت پروژه‌های یادگیری ماشین چیست؟ همچنین در این دوره مصادیق متعددی از به‌کارگیری یادگیری ماشین برای حل مسائل روزمره سازمان‌ها ارائه شد که با استقبال خوب شرکت کنندگان همراه بود.

آشنایی با روش‌های تحلیل‌ آماری در تحلیل داده، روش ها و ابزارهای هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، زمان استفاده از این روش ها و تحلیل ها در کسب و کار از دیگر مواردی است که در این رویداد به آنها پرداخته شد.

 

مجموعه وبینارهای رهبری داده‌محور (DDL) توسط گروه مشاوران سحاب و در بهار و تابستان ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این مجموعه وبینارها ارتقای فرهنگ داده‌محوری و تقویت جایگاه مدیریت داده‌محور در کسب‌وکارها و سازمان‌های ایرانی است.

دیدگاه شما