وبینار یادگیری ماشینی و هوش‌مصنوعی برای مدیران

یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی مقوله‌های جدیدی نیستند، اما در دهه گذشته به لطف افزایش توان محاسباتی در رایانه‌ها و پیشرفت زیرساخت‌ها و همچنین افزایش غیرقابل تصور حجم تولید داده در کسب‌وکارها امکان استفاده عملی از این فناوری‌ها فراهم شده است. استفاده سازمان‌های پیشرو از راهکارهای یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای حل مسائل داده‌محور در جنبه‌های مختلف کسب‌وکار به حدی افزایش یافته که کمتر مدیر یا کارشناسی را پیدا خواهید کرد که این واژه‌ها به گوش وی نخورده باشد؛ حتی بسیاری از نرم افزارهای روزمره‌ای که در تلفن همراه خود استفاده می‌کنیم عملا بر مبنای یادگیری ماشینی به ما خدمت می‌دهند. فراگیر شدن این فناوری‌ها فرصت‌های جدیدی به روی مدیران سازمان‌ها برای افزایش بهره‌وری، ارائه خدمات و محصولات بهتر و افزایش رضایت مشتریان گشوده است. برای استفاده از این فرصت‌ها مدیران باید با ظرفیت‌ها، امکانات و مخاطرات به‌کارگیری این فناوری‌ها برای ارزش‌آفرینی از داده‌های سازمان خود آشنا شوند.

این دوره برای افراد غیر فنی به خصوص مدیران در رده‌های میانی و همکاران آنان مناسب است. مدیران طی این دوره می‌آموزند یادگیری ماشینی چیست و چه نوع مسائلی را می‌تواند به خوبی حل کند، چگونه باید برای استفاده از آن آماده شد و معیارهای موفقیت پروژه‌های یادگیری ماشینی چیست؟ طی این دوره مصادیق متعددی از به‌کارگیری یادگیری ماشینی برای حل مسائل روزمره سازمان‌ها ارائه می‌شود که می‌تواند برای مدیران الهام‌بخش باشد.

شما در این وبینار یاد می‌گیرید که:

 • فرآیند تحلیل داده چگونه است؟
 • روش‌های تحلیل‌ آماری در تحلیل داده چگونه عمل می‌کنند؟
 • هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق یعنی چه؟ و چه روشها و ابزارهایی دارند؟
 • روش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای چه تحلیل‌هایی مناسب‌اند؟
 • روش‌های مبتنی بر یادگیری عمیق چگونه عمل می‌کنند؟
 • چه زمانی از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می‌توان استفاده کرد؟ چه زمانی نباید این کار را کرد؟

دیدگاه شما

وحید قدم خیر

سلام وقت شما بخیر، من از کلاس شما استفاده زادی بردم امکانش هست فایل ارائه تون را به همراه فلیم کلاس جهت مصالعه مجدد و یادگیری بیشتر برای من ارسال یا آدرس دسترسی را برام بفرستید. ممنونم

  سحاب

  سلام و وقت بخیر
  فایل و ویدئوی دوره برای تمام شرکت کنندگان ارسال شده است.
  با احترام